Par mums

Kā mēs strādājam

Mūsu speciālistu lokā ir cilvēki ar vairāk kā 10 gadu pieredzi banku un finanšu nozarē – esam kompetenti konsultēt un ieteikt labākos risinājumus pat sarežģītākajās situācijās. Vienmēr iedziļināmies detaļās un Tev visu paskaidrosim skaidrā, atklātā un saprotamā valodā, lai pirms naudas saņemšanas zini visu par nosacījumiem!

Kāpēc sadarboties ar mums?

Iziauto uzmanības centrā ir klients, tātad - Tu. Tavu vajadzību pielāgošana iespējām. Mēs piemeklēsim vislabāko aizdevuma piedāvājumu, izskaidrosim to sīkākajās detaļās, atbildēsim uz ikvienu jautājumu tā, lai to patiešām izproti. Un jau dienas beigās – brauc mājās ar jaunu auto vai saņem patēriņa kredītu saviem plānotajiem vai neplānotajiem izdevumiem.

IZIAUTO.LV sadarbības partneri

Veiksmīgi sadarbojamies ar visiem lielākajiem kredītdevējiem, no kuru piedāvājuma izvēlamies visizdevīgāko konkrētai situācijai un to piedāvāsim Tev!

Komanda un pieredze

Aigars Počs

Aigars Počs

Kreditēšanas vadītājs

Vairāk kā 10 gadus esmu strādājis finanšu un kreditēšanas nozarē, dažādos amatos un jomās, tostarp bankās, apdrošināšanas un līzinga uzņēmumos. Perfekti pārzinu nozares “virtuvi” un pieeju ik vienam klientam ar patiesu iedziļināšanos, lai spētu nodrošināt vislabākos finansējuma nosacījumus un patīkamāko servisu!

Laika gaitā Iziauto ir devis iespēju tik daudziem klientiem piepildīt savu sapni par jauna auto iegādi vai mājokļa remontu, kas nebūtu iespējams, vēršoties pie lielākajām bankām. Uzskatu, ka ik vienam ir jābūt iespējai realizēt savas idejas, kas arī ir lielākais gandarījums un motivācija darbam!

Turpinot lietot vietni, Jūs piekrītat IZIAUTO.LV sīkdatņu izmantošanas politikai. Apstiprināt